O książkach....
Kategorie: Wszystkie | dzisiaj | kiedyś
RSS
poniedziałek, 23 lutego 2009
"Miłość nad rozlewiskiem" Małgorzata Kalicińska

Udało mi się przeczytac ostatnio i to calkiem szybko mimo swoich ograniczonych mozliwości czasowych. Sa to dalsze losy Gosi bohaterki "Domu nad rozlewiskiem". Ksiązka w formie pamietnika tym razem pisanego nie tylko przez Gosię ale tez przez Paule - przyjaciółke córki Goski Maryni.

Powieść czyta sie bardzo przyjemnie, jezyk prosty i zabawny, na szare dni jak znalazł. Podejrzewam ze na Miłości nad rozlewiskiem pani Kalicińska nie zakończy.I dobrze...

Dziekuje za miano Creative blogger od Shalava i Toska 1982. Na razie nie wiem o co chodzi ale sie na pewno dowiem:)

10:39, mamafranka , dzisiaj
Link Dodaj komentarz »
"Chłopiec w pasiastej piżamie" John Boye


Kurcze, jak nie zaczne uzupełniac zaległości to nigdy nie wróce do pisania o ksiązkach. A jakos nie chce się rozstawać z tym blogiem. Mam spis ksiązek które przeczytałam w ciagu ostatnich trzech miesięcy i najwyższy czas napisać o każdej z nich choć kilka słow.
Zaczne od "Chłopca w pasiastej piżamie" bo to ostatnia przeczytana przeze mnie książka i ksiązka niesamowita. Narratorem jest dziewięcioletni chłopiec i właściwie nic więcej nie napisze bo jak to ładnie napisane jest na okładce cokolwiek by sie powiedziało o tej książce mozna zepsuć czytelnikowie całą lekture. Zachecam do przeczytania bo szczerza mówiąc nie pamiętam juz ksiązki która tak bym mnie poruszyła.
10:38, mamafranka , dzisiaj
Link Dodaj komentarz »