O książkach....
Kategorie: Wszystkie | dzisiaj | kiedyś
RSS
środa, 23 kwietnia 2008
"Dziewice do boju" Monika Szwaja

Ksiązki Moniki Szwaii pochłaniam w tempie ekspresowym. Jedyny wyjatek stanowi powieść "Zapiski stanu poważnego" która to powieść kompletnie mi nie podeszła, nie podobała mi sie i której nie skończyłam. "Dziwice do boju" dostałam w prezencie ale gdybym nie dostała na pewno predzej czy później kupiłabym ja sobie. Tytułowe dziewice to te same bohaterki ktore we wcześniejszej częsci założyły "Klub mało używanych dziewic". W tej powieści poznajemy ich dalsze losy, perypetie i obserwujemy jak dają sobie rade w trudnych sytuacjach. Powieśc jak zwykle pełna humoru, lekka, optymistyczna i ciepła. Jak dla mnie pani Szwaja moze napisac kolejna powieść z tymi bohaterkami, nie mam nic przeciwko czytaniu o czwórce zwariowanych babek.

21:10, mamafranka , dzisiaj
Link Komentarze (6) »
środa, 16 kwietnia 2008
Przerwa techniczna
Ksiązki się czytają, mamy tylko mały rozpiernicz w domu a komputer wyjatkowo dzis pod folią budowlana odpaliłam bo zaległe przelewy trzeba było poczynić. Jak tylko się odkopiemy z gruzu i nadrobie wszystkie zaległości. Tymczasem pozdrawiam wszystkie mole ksiązkowe.
08:37, mamafranka
Link Komentarze (3) »
środa, 02 kwietnia 2008
"Mrówka w komputerze" Magdalena Giedrojć

Kupiłam te ksiązke na allegro. Kosztowała  3.50 zl. Kupiłam ja przy okazji kupna innych ksiązek, w ramach jednej opłaty za wysyłkę Jest to ksiązka kieszonkowa, niezbyt gruba taka na jeden kęs. Niestety temat dobrze znany i wiele razy powielany czyli trzydziestolatka pisze pamiętnik. Akcja toczy sie głownie w redakcji w której pracuje bohaterka co tez już było.  Taka miejscami zabawna ksiązeczka o niczym, warta jak najbardziej swojej ceny.

21:44, mamafranka , dzisiaj
Link Komentarze (1) »
wtorek, 01 kwietnia 2008
Trzydziestka.

Przyznaje się do swojego wieku bez problemu. Niedawno skończyłam trzydzieści lat. Była impreza i były prezenty. Ci co mnie znają wiedzą co mnie cieszy najbardziej. To dostałam między innymi:

i jeszcze to idzie do mnie zamówione na www.empik.com za karty prezentowe które uważam są doskonałym podarunkiem dla kogoś kto duzo czyta i nie wiadomo do końca co już pochłonął a co jeszcze nie.

                        

                   

Tyle ksiązek ze nie moge się zdecydowac od czego zacząć....

21:07, mamafranka , dzisiaj
Link Komentarze (7) »